Заставкою пісні "Stefania" гурту Kalush Orchestra стало фото викладачки з Волині

. Фото:Леся Мартинюк/Facebook

Заставка пісні "Stefania", з якою гурт Kalush Orchestra виграв Євробачення-2022, виявилась образом писанкарки з міста Володимир Волинської області, викладачки фахового педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримського Лесі Мартинюк. Про це повідомила жінка у себе у Facebook.

"Великою несподіванкою для мене стала заставка пісні "Stefania" гурту Калуш Оркестра, що перемогла на Євробаченні-2022. Я впізнала себе. Приємно, що серед багатьох тисяч фото в українському етноодязі саме моє стало фольклорним образом пісні. Тут гармонійно переплітаються національний колорит народного мистецтва та музики", – зазначила Леся Мартинюк.

За її словами, це фото зробив її брат, відомий художник-фотограф Роман Яківчук. Вперше воно було опубліковано на її приватній сторінці у Facebook. Однак жінка стверджує, що дозволу на використання світлини не давала. Гурт Kalush Orchestra поки ніяк не коментував цю ситуацію.

Переможцем Євробачення-2022 стали Kalush Orchestra з піснею "Stefania". Вони отримали 192 балів від журі та 439 балів від глядачів. Ще після першого півфіналу "Євробачення" у своєму Telegram-каналі музиканти пообіцяли, що розіграють статуетку у разі перемоги. Разом із "Фондом Сергія Притули" вони організували аукціон та продали кришталевий мікрофон за 900 тисяч доларів.

Трансляція аукціону відбувалася на Facebook-сторінці Сергія Притули. Кошти будуть передані на комплекс безпілотників PD-2 для української армії.

А перший заступник голови КМДА Микола Поворозник розповів, що Євробачення-2023 може пройти в Києві. За словами чиновника, у столиці України є весь необхідний інвентар для організації та проведення міжнародного пісенного конкурсу у 2023 році на відповідному рівні.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culturesuspilne@gmail.com. Ваші історії важливі для нас!