Новий вид багатоніжок назвали на честь Тейлор Свіфт

. Тейлор Свіфт. Фото: АР

Американські вчені назвали новий вид багатоніжок із закрученими кігтями на честь співачки Тейлор Свіфт – Nannaria swiftae. Безхребетні живуть у лісах, їдять листя, що розкладається, і виділяють в екосистему поживні речовини. Про знахідку вчених повідомляє Independent.

За словами вчених, цих багатоніжок досить складно спіймати, оскільки вони зазвичай залишаються похованими у ґрунті, "іноді повністю ховаючись під поверхнею".

Оцінивши понад 1800 зразків, зібраних під час польових досліджень або взятих з університетських та музейних колекцій, вчені описали 17 нових видів.

Серед них Nannaria marianae, названа на честь дружини доктора Геннена, та Nannaria swiftae, названа на честь 11-разової володарки премії "Ґреммі" співачки та авторки пісень Тейлор Свіфт.

"Я великий шанувальник музики Тейлор, часто слухав її в аспірантурі. Вона допомогла мені пережити важкі часи, тому я хотів висловити свою вдячність. Оскільки цей новий вид із Теннессі, а Свіфт якийсь час жила там, я подумав, що назва добре підходить. Знаю, що не всі люблять жуків так само сильно, як я, але сподіваюся, що Тейлор визнає мою ідею милою", – сказав в інтерв'ю HuffPost ентомолог Дерек Геннен.

Названа на честь співачки багатоніжка Nannaria swiftae. Фото: Twitter / @derekhennen

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!