У Японії анонсували вихід манги про ленгедарного українського пілота — Привида Києва

.

У Японії на 140-му з'їзді мангакМангака — професійний художник, який створює мангу.-аніматорів Commitia анонсували появу нової графічної роботи про Привида Києва. Про це повідомляє Melonbooks.

Автор твору має псевдонім Matsuda Heavy Industries. Він зазначив у своєму Twitter:

"Це мангаМанга — комікси, що створені в Японії, або японською мовою., де будуть російські ВПС. Зенітні ракети, що раптово атакують, "Стінгери" і… чи зможуть ВПС Росії за 48 годин захопити панування в повітрі над Києвом?"

Matsuda має за плечима 21 роботу на військові теми. Реліз японського коміксу, присвяченого українській легенді, заплановано на 5 травня поточного року. Манга коштуватиме 785 японських єн, що становить приблизно 185 гривень.

Commitia — це конвенція додзінсі (аматорське видання або журнал літературних та художніх творів у Японії) і представлена переважно незалежними авторами. Конвенція заснована в листопаді 1984 року і є з’їздом, на якому професіонали та любителі можуть продавати самостійно видані книги та творчі роботи.

Commitia створює простір виключно для оригінальних робіт та проводиться чотири рази на рік. Дочірні організації розташовані в Осаці, Нагої, Ніїгаті, Хоккайдо та Фукусімі.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!