Фільм "Будинок зі скалок" про дітей на сході України отримав головну нагороду на фестивалі в Чехії

.

Документальний фільм Сімона Леренга Вільмонта отримав головну нагороду на фестивалі кіно про права людини Jeden svět / One World у Празі. Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

У стрічці "Будинок зі скалок" йдеться про те, як на тлі війни на ході Україні невелика група вольових соціальних працівників та працівниць невтомно працює в особливому дитбудинку поблизу лінії фронту та створює такий необхідний безпечний простір для життя дітей, поки державні органи та суди вирішують подальшу долю дитини та її сім'ї. Стрічку створено в копродукції Швеції, Фінляндії, Данії та України.

Раніше фільм "Будинок зі скалок" переміг у документальному конкурсі на Ґетеборзькому кінофестивалі й потрапив до попереднього відбору "Оскара" на 2023 рік.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!