Повітряна тривога: новий музичний плейлист на Spotify від Суспільне Культура

.

Після початку війни багатьом українцям до болю знайомий стан тривожного очікування у бомбосховищі під час чергової повітряної тривоги. Коли люди залишили на столі тільки-но розігріту вечерю або вибігли з мокрою головою після довгоочікуваного душу, а тепер сидять із сусідами у підвалі будинку та думають "влучить чи не влучить?".

Важко довго залишатися в цьому емоційному стані. Вже хотілося б повернутись до подоби звичайного життя: лягти спати у ліжко чи зайнятися домашніми справами. Але відбою тривоги ще не давали – напевно, що саме в такий момент десь у коментарях народилася фраза: "Вже годину сирена. Він шо ту бомбу на ровері везе?", яка стала новим мемом і пішла в люди.

З цього приводу Суспільне Культура зібрала новий тривалістю в годину музичний плейлист з піснями українських (і одного польського) виконавців. Від Go_A і Христини Соловій – до СТАСІК, паліндром і jockii druce. Слухати його можна за наявності підписки на Spotify за посиланням.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!