"Я фанат Зеленського!": американський комік Алекс Стайн висловився на підтримку України

. Фото: Alex Stein

Американський комік Алекс Стайн нестандартно підтримав Україну та засудив вторгнення російських військ. На засідання ради міста Плано у Техасі він зачитав реп, розкритикувавши в тексті Володимира Путіна та висловив захоплення та любов до українського президента. Інформація про цей імпровізований виступ з’явилась на сайті видання The Insider.

Засідання відбулось 15 березня, 9 членів міської ради стали свідками цього перформансу. Виступаючи з промовою, Стайн повідомив, що підготував пісню для українців.

"Збожеволійте за Україну, куля в мозок Путіна", "я фанат Зеленського! Я люблю тебе, Володимире Зеленський", "ціни на газ занадто високі, Володимиру Путіну треба померти" — ось лише кілька цитат із його композиції "Prayers for Ukraine".

Відео перформансу стало вірусним – на момент написання цього матеріалу, пост з відео у Twitter має більше 54 тисяч уподобань та більше 32 тисяч ретвітів. Стайн зауважив, що метою його виступу було привернути увагу до подій в Україні та до людей, які страждають внаслідок російського повномасштабного вторгнення.

Також Стайн оголосив, що готується до другого виступу на підтримку України на засіданні міської ради Плано.

За час повномасштабного вторгнення РФ в Україну, українців у різний спосіб підтримала величезна кількість зірок, митців й лідерів думок:

Тим паче й українські знаменитості не лишаються осторонь:

Читайте також: Увесь світ проти ПутінаVol.2. Кім Кардаш’ян, Гаррі Каспаров, Елайджа Вуд та інші підтримують Україну та Увесь світ проти ПутінаVol.3. Ґрета Тунберг, Джим Керрі, Вільям Ґібсон та інші підтримують Україну

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!