Блогер-мільйонник кіт Степан виїхав з України

.

Харківський кіт Степан, який має в Instagram 1,1 млн підписників, знову вийшов на зв'язок: авторка блогу й хазяйка тварини Анна розповіла про обстріли міста й виїзд закордон.

До цього в популярному акаунті кота-блогера з'являлися публікації з закликом зупинити війну Росії проти України. Останній допис датувався 3 березня.

16 березня в блозі з’явилася нова публікація, в якій авторка розповіла про пережите й опублікувала фото будинків, які обстріляли росіяни. Як виявлося, вона жила в харківському районі Салтівка, який зазнав потужних ударів.

У перший день війни були найжорстокіші руйнування. До сусідніх будинків щодня потрапляли снаряди, будинки горіли на наших очах. Наш будинок якимось дивом залишався цілим рівно тиждень, на восьмий день постраждав і наш будинок, у балкон сусідів прилетів снаряд, пожежі не було, Слава Богу. У двох-трьох десятках квартир посипалися всі шибки. Так само два снаряди впало у нас у дворі перед будинком. Дві ночі ми сиділи у підвалі. Тиждень сиділи без світла. Щоб зарядити телефон, ми ходили в сусідній під'їзд у підвал. Потім нам удалося поїхати, — написала авторка блогу @loveyoustepan.

Анна також розповіла, що виїхати з Харкова до Львова їм допомогли волонтери. Потім вони пішки перейшли польський кордон. Їм також запропонувала допомогу Всесвітня Асоціація Інфлюенсерів з Монако, завдяки яким вони дісталися Франції, щоб дочекатися можливості повернутися додому.

З нами зараз все гаразд. Ми дуже переживаємо за наших рідних в Україні та намагатимемося допомагати нашій країні звідси всім, що нам до снаги, — написала власниця кота Степана.

Окремим дописом вона поширила цей же текст англійською мовою. Узагалі ж кіт Степан — російськомовний.

Прихильники харківського кота в Instagram створюють малюнки про нього.

Раніше блогер-кіт, який також є в TikTok, засвітився в сторіс співачки Брітні Спірз. Про нього згадували й модель Хейлі Бібер та акторка Діана Крюгер.

Війна — усі останні новини