У додатку 211Steps запустили проєкт аудіоісторій людей з окупованих територій

. пресслужба 211STEPS

В інтерактивному додатку 211STEPS стартував проєкт "Повернення". В аудіоісторіях йдеться про проблеми переселенців та тих, хто залишився на окупованих територіях. Вже вийшли історії "Повернення до Гідності" від правозахисниці Олександри Матвійчук та "Повернення до Людяності" від акторки Олесі Жураківської.

Про це повідомляє пресслужба проєкту.

"Повернення" — це серія аудіоісторій людей, яких торкнулися події Майдану та окупованих територій України. Людей, які свого часу зробили внутрішній вибір — ким бути у важких ситуаціях і що транслювати своєму оточенню.

Креаторкою проєкту є головна режисерка Академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра Тамара Трунова. Вона використала експериментальний формат — герої самі обирають, що говорити, яку історію розповісти, не обмежуючись жодними окресленими рамками. Кожна історія схожа водночас на лекцію і моновиставу — розмова починається із загальних питань, але торкається особистого, місцями перетворюючись на сповідь.

Проєкт було створено за допомогою технології додатку 211Steps, що побудована на принципі глибокої взаємодії сюжету і глядача. Тобто глядач не просто пасивно слухає історію, а стає співавтором історії. А значить — пропускає через себе чиєсь життя, знаходячи в ньому щось спільне зі своїм.

"Для мене це цікавий формат, оскільки у технологічну обкладинку загорнуті людські долі. Це і відображає ту "гойдалку", на якій ми всі зараз опинились. Технологічність у цьому випадку зберігає людяність і тепло, і дає цьому теплу можливість розповсюджуватися та впливати", — говорить Трунова.

Додаток 211 Steps — це симбіоз онлайн-гри та фізичного світу. Застосунок, де можна бути просто глядачем або співавтором сюжету. Додаток можна скачати в App Store та Google Рlay.