Куди піти на Книжковому Арсеналі з дітьми: події та майстер-класи

. Видавництво Старого Лева

З 23 по 27 червня в Києві відбудеться десятий, ювілейний "Книжковий Арсенал". Традиційно організатори та видавці підготували потужну програму для дітей та підлітків. Розповідаємо, які події та майстер-класи варто відвідати.

Містична гра-мандрівка за книжкою Тетяни Стрижевської "Химерний Київ"

Видавництво "Портал" спільно з Національною бібліотекою України для дітей підготували особливу програму для маленьких і великих шукачів пригод.

Ваші діти обожнюють пригоди, таємниці та загадкові розповіді? Тут їх познайомлять із найзагадковішими локаціями Києва і повідають купу страшно-таємничих історій.

Час та місце: Четвер, 24 червня, 10:30 – 11:15. Дитяча сцена.

Квест-розмова "Місія (не)здійсненна: порятунок ведмедів. Чому права тварин - це теж важливо?"

Ігор Николин, директор "Ведмежий притулок "Домажир" розкаже про великий порятунок ведмедів. Я і Марія Шевченко про створення книжки "Місія "Порятунок": ведмеді", а модерувати цю бесіду буде Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Час та місце: Четвер, 24 червня, 18:00 – 18:45. Дитяча сцена.

Майстер-клас для підлітків зі створення коміксів

В межах кураторської програми Teenside литовська карикатуристка Мігле Анушаускайте поділиться своїм досвідом з українськими підлітками.

Час та місце: Субота, 26 червня, 12:30 – 13:15. Дитяча сцена.

Інтерактивна презентація книжки Сари Галл "Як розуміти мистецтво"

Як прищепити дитині любов до мистецтва? Як роздивлятися картини і зрозуміти їхню цінність? Хто такі митці і як вони працюють? Що таке абстракціонізм і як його розуміти? Чому витвори мистецтва бувають надто маленькими, надто великими, або дуже яскравими чи геть непомітними. Відповіді на всі ці питання можна знайти у книжці Сари Галл і частину відповідей можна буде дізнатися під час презентації.

Час та місце: Субота, 26 червня, 14:30 - 15:15. Дитяча сцена.

Перформанс "Живі письменники. Спільна історія"

Посібник та відео проєкту "Живі письменники" для учнів молодшої школи вже понад рік використовують батьки та вчителі. Під час Книжкового арсеналу у ваших дітей буде можливість долучитися до спілкування з провідними українськими авторами наживо.

Час та місце: Неділя, 27 червня, 11:30 - 12:15. Дитяча сцена.

Вікторина для підлітків "Як це влаштовано?"

Уже за лічені дні юні читачі зможуть взяти участь у цікавезній вікторині, перевірити свої знання та виграти подарунки.

Авторки Марина Кафтан, Анастасія Левкова, Галина Глодзь, Діана Житня-Кебас підготували питання-пастки. Відповіді на них заховані у наукпоп-виданнях "Порталу", що входять до серії "Як це влаштовано?"

Час та місце: Неділя, 27 червня, 16:30 – 17:15. Дитяча сцена.

Ознайомитися з повною програмою можна на сайті фестивалю.

Що відомо

  • "Книжковий Арсенал" заснований Мистецьким Арсеналом у 2011 році. Це щорічна інтелектуальна подія, де взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна галузі.
  • За 10 років Книжковий Арсенал відвідали понад пів тисячі письменників, поетів, філософів, дизайнерів, ілюстраторів та експертів видавничої справи з понад пів сотні країн світу
  • Ювілейний "Книжковий Арсенал" пройде під фокус темою "Оптимісти скептики".
  • Починаючи з 2017 Книжковий Арсенал обирає фокус-тему: "Сміх. Страх. Сила" стала першою темою, а її кураторкою – Тетяна Терен. У 2018 році - "Проєкт майбутнього", в 2019 – "Сусідство: відкрите питання". Кураторкою фокусних тем обидвох років була Віра Балдинюк.

Читайте також

Синтез жанрів і розрив шаблонів. Що музичного послухати на Книжковому Арсеналі

Нова проза українських авторів. Коли і кого послухати на Книжковому Арсеналі