Перейти до основного змісту

Відповідь Віткоффу. Берлінський дизайнер Франк Пітер Вільде опублікував фото в одязі з написом "Крим — це Україна"

Франк Пітер Вільде. Іnstagram/frankpeterwilde

Берлінський дизайнер Франк Пітер Вільде, який щодня розповідає про Україну у своїх соцмережах, опублікував нову світлину у вбранні з українською та кримськотатарською символикою, а також написом "Crimea is Ukrainе" ("Крим — це Україна").

Про це він повідомив на своєму акаунті в Instagram 23 березня.

"Як щодо того, щоб зробити домашнє завдання, перш ніж повторювати роZZійське пропагандистське л*йно, пане Стіве Віткофф?", — написав дизайнер.

Крім футболки та кепки з написом "Крим — це Україна", він також зробив композицію з українським та кримськотатарським прапором, а також каталогом виставки "Ломикамінь. Жіночий спротив у Криму".

Водночас позаду німецького стиліста розташована роздрукована версія стінопису українського художника, учасника ексдуету "Інтересні Казки" Володимира Манжоса під назвою "Time for change 3: victory" ("Час змін 3: перемога"). Цей мурал з'явився у жовтні 2022 року по вулиці Нижній Вал, 61 у Києві. На картині зображено українця, який перемагає російського окупанта.

Нагадаємо, 22 березня спецпредставник Трампа Стів Віткофф дав інтерв'ю Такеру Карлсону, коментуючи перебіг неофіційних переговорів щодо війни РФ проти України. Він зазначив, що центральним фактором у врегулюванні війни між Росією та Україною є статус окупованих територій — Донбасу, Криму, Луганська, які перебувають "під контролем Росії".

"Я думаю, що найбільше питання в цій війні — це так звані чотири регіони: Донбас, Крим, Луганськ і ще два. Ці території — російськомовні, і там проводилися референдуми, де більшість людей висловилася за те, щоб бути під владою Росії. На мою думку, саме це — ключовий момент у конфлікті. Це перше, що потрібно врегулювати. І зараз ми ведемо дуже, дуже позитивні розмови щодо цього", — сказав Віткофф.

Крім того, 17 березня видання Semafor повідомило, що адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість визнання окупованого Криму російською територією в межах потенційної угоди про припинення війни. Журналісти посилалися на двох високопосадовців.

Президент України повідомляв, що під час телефонної розмови 19 березня із Трампом вони не торкалися питання статусу Криму.

19 березня під час пресконференції з президентом Фінляндії Зеленський заявив, що Україна не погодиться на визнання тимчасово окупованих територій російськими.

Своєю чергою постійна представниця президента в АР Крим Ольга Куришко відреагувала на повідомлення у ЗМІ про те, що США можуть визнати Крим російським. За її словами статус півострова — це червона лінія. Крим, як і інші тимчасово окуповані території, — частина України. Це зафіксовано в міжнародних документах, додала вона.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, WhatsApp та Facebook

Топ дня
Вибір редакції