Українські суди винесли понад 200 вироків за воєнні злочини та порушення основ національної безпеки в Криму — Поночовний

Ексклюзивно
Третій Міжнародний форум Експертної мережі Кримської платформи, Київ. 2024 рік. Суспільне Крим

Українські суди винесли понад 200 вироків за воєнні злочини та порушення основ національної безпеки України в Криму. Одним із воєнних злочинів окупаційної влади є примусова мобілізація громадян України до російської армії.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це під час ІІІ Міжнародного форуму Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи заявив керівник прокуратури АРК та м. Севастополя Ігор Поночовний, передає кореспондент Суспільне Крим.

Він зазначив, що до повномасштабного вторгнення таких вироків не було.

"Ми мали по Криму лише 4 вироки і ті були за вчинення злочину проти основ національної безпеки. На сьогодні ми вже маємо близько 200 вироків. Це і злочини проти основ національної безпеки, і воєнні злочини. Один із них — примусова мобілізація громадян України в Криму до ЗС РФ. І я мабуть впевнено скажу, що кількість осіб, які зрадили присягу, зрадили Україну і кількість воєнних злочинів, які вчиняються в Криму, мабуть, найбільша серед окупованих територій", — розповів Ігор Поночовний.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook