Військовослужбовиця Шура "Ялта" Рязанцева померла від серцевої недостатності — пресслужба 78 ОДШП

Ексклюзивно

Військовослужбовиця 78 окремого десантно-штурмового полку (ОДШП), кримчанка Шура Рязанцева, померла від серцевої недостатності в лікарні Житомира.

Про це Суспільному Крим повідомили у пресслужбі 78 ОДШП.

Там розповіли, що у медичній довідці, наданій лікарями, причиною смерті вказана серцева недостатність.

За даними пресслужби 78 ОДШП, Шура Рязанцева переводилася в інший підрозділ. Відомо, що їй лишався один день до переведення.

Про смерть військовослужбовиці Шури "Ялти" Рязанцевої 11 червня сповістила її сестра Валерія.

Що відомо про Шуру Рязанцеву

Кримчанка брала участь у Революції гідності, рятувала поранених на Інститутській вулиці. До повномасштабної війни вона працювала стилісткою та художницею з костюмів для телеканалів та українських зірок. Зокрема Шура Рязанцева розповідала, що особисто вдягала акторів "Кварталу 95" та навіть президента України Володимира Зеленського.

Дівчина також була на Інститутській, де витягувала людей. Герой "Небесної сотні" Роман Гурик врятував їй життя під час цих подій.

У березні 2014 року Шура Рязанцева разом з іншими активістками вирушила до рідного Криму, який вже заполонили військові російської армії без розпізнавальних знаків. Проте на наступному блокпості росіяни дівчат затримали. Далі вона п'ять днів перебувала в російському полоні.

У день звільнення дівчина дізналася, що весь цей час їх утримували в Севастополі. Далі доправили знов на КПВВ "Армянськ". Під звуки пострілів їм сказали сідати в автівки та їхати з Криму.

У лютому 2022 року "Ялта" долучилася до лав Територіальної оборони, а згодом приєдналася до нового підрозділу у складі Десантно-штурмових військ.

Раніше Суспільне Крим розповідало історію кримчанки Шури Рязанцевої, яка доєдналася до захисту України після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook