Окупанти заявляють, що сума "збитків" від так званих блокад Криму перевищує 14 трлн рублів

Окупаційний голова Криму Володимир Костянтинов заявив, що сума "збитків" від так званої водної та енергетичної блокади Криму становить понад 14 трлн рублів (≈ 6,4 трлн гривень).

Про це він заявив на Петербурзькому економічному форумі, пише РІА "Новости Крым"

"Щодо водної блокади – це цифра за 7 трильйонів рублів. За енергетичною блокадою підсумкова цифра теж вимальовується за 7 трильйонів рублів, але, можливо, вона збільшиться після виявлення нових постраждалих", – зазначив Костянтинов.

Він також додав, що в республіці вважатимуть збитки, завдані півострову так званими транспортною та продовольчою блокадами, а також "терористичними актами". Крім того, "оцінять руйнування інфраструктури, яка була допущена у роки перебування Криму у складі України".

Раніше Суспільне Крим повідомило, що окупаційній владі Криму передали 51 том "документів" стосовно збитків "держбюджету" від так званої "енергетичної блокади" півострова Україною.

Юрист міжнародник та експостійний представник Президента в АР Крим Борис Бабін розповів, що юридичного виміру подібні позови від окупантів не містять.

Українська сторона від початку заяв про позови окупаційної влади щодо "енергоблокади" Криму називає їхні дії юридично нікчемними.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook