Партизани здійснили розвідку місця розташування військових об'єктів окупантів в районі мису Фіолент

Російські комплекси РЕБ на мисі Фіолент. Telegram/Атеш

Партизани провели розвідку місця дислокації російських комплексів РЕБСукупність узгоджених дій військових сил щодо захисту власних радіоелектронних засобів і систем керування військами та зброєю від застосованої противником радіоелектронної розвідки та ведення контррадіоелектронної протидії., які знаходяться в районі мису Фіолент поблизу окупованого Севастополя.

Про це повідомив військово-партизанський рух "Атеш" на своєму каналі у Telegram.

За даними "Атеш", під час розвідки партизани помітили місце розташування вишок радіорелейного зв'язкурадіозв'язок по лінії, яку створює ланцюг приймально-передавальних (ретрансляційних) радіостанцій. Наземний радіорелейний зв'язок здійснюється на деци- і сантиметрових хвилях. Антени сусідніх станцій зазвичай розташовують у межах прямої видимості. Для збільшення її радіусу їх встановлюють якнайвище — на висоті 70-100 м (радіус видимості — 40-50 км).. На них вони зафіксували розгортання окупантами комплексів РЕБ.

Повідомляється, що вони можуть належити 475-му окремому Центру РЕБ Чорноморського флоту РФ.

"За наявною інформацією ця локація також є місцем бойового чергування зенітного ракетного комплексу С-400. Спостереження триває, і вся інформація оперативно передається людям, які точно знають, що з нею робити", — заявили партизани.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook