Окупанти дозволили учням шкіл Севастополя не складати державні іспити через атаки на місто

Школа. Telegram/Михайло Развожаєв

Окупаційна влада Севастополя запровадили добровільне складання ЄДІ Єдиний державний іспитта ЗНО Зовнішнє незалежне оцінюваннядля школярів через атаки на місто та регулярні повітряні тривоги. Якщо випускники та їхні батьки хочуть відмовитися від державних іспитів, то їм треба звернутися до школи з відповідною письмовою заявою.

Про це повідомив "губернатор" міста Михайло Развожаєв на своєму каналі у Telegram 20 травня.

Державна підсумкова атестація у школах Севастополя починається 21 травня для учнів 9 класів, а 23 травня - для 11 класів.

"Ви всі бачите, яка зараз неспокійна обстановка в місті: за минулий тиждень нас атакували чотири рази, сьогодні вранці лунав сигнал повітряної тривоги. Цілком очевидно, що це великий стрес і для дітей, і для їхніх батьків", — зазначив Развожаєв.

Разом з окупаційним міністерством освіти він запровадив добровільну форму складання іспитів. Випускники зможуть вступити до вишів як на підставі результатів ЄДІ, так і внутрішніх вступних іспитів.

Водночас "губернатор" додав, що ЄДІ та ЗНО все одно проведуть для тих, кому результати підсумкової атестації потрібні для вступу до вишів.

"Якщо випускники та їхні батьки ухвалять рішення відмовитися від ЄДІ або ЗНО, потрібно звернутися до школи з письмовою заявою", — зазначив Развожаєв.

Скріншот поста окупаційного губернатора Севастополя Михайла Развожаєва. Telegram/Михайло Развожаєв

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та Facebook