Поточна ситуація в окупованому Севастополі після вибухів в ніч з 16 на 17 травня

Окупаційний губернатор Севастополя Михайло Развожаєв. Telegram/Михайло Развожаєв

Окупаційний губернатор Севастополя Михайло Развожаєв відзвітував про поточну ситуацію в місті після серії вибухів в ніч з 16 на 17 травня. Повідомляється про проблеми із водо- та енергопостачанням.

Про це він розповів у відео, яке опублікував на своєму каналі в Telegram.

Він заявив, що вночі пошкоджень зазнала підстанція "Севастополь", яка перебуває під керівництвом окупаційної компанії "Россети". Також Михайло Развожаєв повідомив, що вранці розмовляв із російським міністром енергетики Сергієм Цівільовим. За його словами, вони ухвалили необхідні рішення, але які конкретно він не розповів.

Михайло Развожаєв повідомив, що дефіцит електроенергії був практично повністю ліквідований.

Нагадаємо, що вночі частина Севастополя залишилася без світла через падіння уламків БПлА. Також відомо, що частину території Великої Ялти та Бахчисарайського району відключатимуть від електроенергії на кілька годин не тільки 17 травня, але і 18 травня.

Окупаційний губератор розраховує, що до 20:00 17 травня буде повністю відновлено потужність, необхідну для всього житлового масиву.

"Щоб заощадити електроенергію, рух тролейбусів сьогодні ввечері призупинимо - їх замінять автобуси. З цією ж метою сьогодні не працюватиме міське освітлення, зокрема, підсвічування торгових центрів", — зазначив він.

Як вже повідомлялося, в районі окупованого Севастополя був знижений тиск на водопостачання.

Михайло Развожаєв заявив, що тиск було відновлено практично скрізь, окрім тупикових вулиць або ділянок, які перебувають на високих позначках. Він сподівається, що проблема має бути ліквідована до 18:00 17 травня.

"Плануємо, що до завтрашнього ранку всі ремонтні роботи на підстанції "Севастополь" будуть завершені, і енергопостачання відновиться в повному обсязі. Тому завтра ті школи, де є заняття по суботах, спокійно продовжать навчання", — відзвітував окупаційний губернатор Севастополя.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook