У Севастополі окупанти планують виплатити понад 3,2 млн рублів компенсації потерпілим від ракетних атак

Наслідки вибухів у Севастополі, 24 березня 2024 року. Telegram/ ЧП Севастополь

Окупаційний уряд Севастополя підтримав виділення понад 3,2 мільйона рублів≈ 1,4 млн грн. на виплату компенсацій громадянам, майно яких постраждало внаслідок ракетних атак у березні.

Про це повідомила окупаційна заступниця директора департаменту праці та соціального захисту населення міста Олена Бардакова, пише РІА "Новости Крым".

"Проєкт постанови підготовлено з метою виділення із резервного фонду коштів в обсязі 3 250 6701 408 726 грн рублів для здійснення виплат фінансової допомоги особам, які постраждали від обстрілів у березні", – повідомила вона.

Зазначається, що цю суму сформовано після розгляду заяв, які раніше надійшли від громадян після масованого обстрілу в березні цього року.

Що відомо про ракетні атаки на Севастополь у березні 2024 року

В окупованому Севастополі ввечері 23 березня пролунало декілька потужних вибухів. Місцеві жителі нарахували 10 вибухів у місті. Окупаційний губернатор міста Михайло Развожаєв повідомив про роботу ППО у місті.

Розслідувач OSINTtechnical повідомив, що щонайменше три українські крилаті ракети 23 березня вразили у Севастополі великий вузол зв'язку Чорноморського флоту Росії.

В ЗСУ підтвердили, що вечері 23 березня Сили оборони України успішно уразили великі десантні кораблі "Ямал" та "Азов", центр зв'язку, а також декілька обʼєктів інфраструктури ЧФ РФ в окупованому Севастополі.

Збройні сили України 24 березня завдали удару ракетним комплексом "Нептун" по кораблю "Костянтин Ольшанський", який захопили росіяни під час окупації Криму.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook