У Криму заарештували уродженку Івано-Франківська за "дискредитацію армії Росії"

Уродженка Івано-Франківська, мешканка Старого Криму на засіданні в окупаційному Кіровському районному суді Криму. Telegram/окупаційний Кіровський районний суд Криму

Окупаційний Кіровський районний суд Криму заарештував на 5 діб та оштрафував на 35 тисяч рублів10 500 грн уродженку Івано-Франківська, яка нині проживає у місті Старий Крим, за "публічну демонстрацію нацистської символіки" і "дискредитацію ЗС РФ".

Про це повідомила пресслужба окупаційного суду у Telegram.

"Кіровський районний суд Республіки Крим визнав винною мешканку м. Старий Крим і притягнув її до адміністративної відповідальності за публічну демонстрацію нацистської символіки і за дискредитацію Збройних Сил Росії, призначивши їй покарання у вигляді адміністративного арешту строком на 5 діб і адміністративний штраф у розмірі 35 тисяч рублів", — йдеться у повідомленні.

За даними "слідства", 63-річна жінка у російській соціальній мережі "Одноклассники", яка заборонена в Україні, публікувала український герб — тризуб. У пресслужбі "суду" вказано, що він є "символікою організації українських націоналістів, діяльність якої заборонено на території РФ". Також вона робила публікації, які "дискредитують російську армію".

На судовому засіданні жінка свою "провину" визнала.

Українська сторона поки що не коментувала цей "вирок" окупаційного суду Криму.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та Facebook