Вперше з окупованого Севастополя Росія вивезла крадене українське зерно до Венесуели: розслідування SeaKrime

Окупанти вперше вирішили незаконно вивезти крадене українське зерно з севастопольского порту до Венесуели. Так, РФ відправила туди 27 тис. тонн мелітопольскої пшениці.

Про це повідомлила журналістка проєкту SeaKrime "Центру Миротворець" Катерина Яресько з посиланням на розслідування.

Вивезення проводило російське судно ENISEY північного торгового флоту держави-агресора.

Фото: проєкт SeaKrime "Центру Миротворець"

"Судно прийшло з Архангельську в окупований Севастополь, де завантажило 27 тис. тонн мелітопольської пшениці. Вперше викрадена українська пшениця вивозиться в Венесуелу", — йдеться в розслідуванні.

Журналісти навели повний шлях російського торгового кораблю:

  • 3 лютого 2024 року він вийшов з північного російського порту Архангельськ, обігнув Європу, 15 лютого подолав Гібралтар і вже 25 березня пройшов Босфором в Чорне море.
  • Вранці 6 квітня судно наблизилось до окупованого Криму і о 07:01 UTC вимкнуло систему AISАвтоматична ідентифікаційна система.
Фото: проєкт SeaKrime "Центру Миротворець"
  • ENISEY остаточно зайшов в окупований Севастополь 7 квітня, після чого його фіксували на причалі №21 біля зернового терміналу "Авліта", яке за словами розслідувачів в російських реєстрах фігурує як "Авал".
  • 11 квітня корабель вийшов з окупованого Севастополя та спрямував свій шлях на Кавказ, а точніше, як вияснили журналісти, на неконтрольовану стоянку в нейтральних водах Чорного моря, т.зв. Тортуга).
  • 27 квітня ENISEY знявся з якоря і направився до Босфору. В системі AIS порт призначення був зазначений в Венесуелі, PUERTO CABELLO Port.
  • 29 квітня корабель окупантів зайшов в Босфор, в ніч з 30 квітня на 1 травня він пройшов Дарданели і зараз знаходиться в Егейському морі.
Фото: проєкт SeaKrime "Центру Миротворець"

Журналісти проєкту SeaKrime змогли отримати від спільноти KibOrg коносамент, який був оформлений на вантаж російського судна ENISEY в окупованому Севастополі. Він був зареєстрований якраз 10 квітня, коли ENISEY ще не покинув севастопольский порт.

В цьому документі кінцевий пункт призначення вантажу співпадає з тим, яке вказало судно в системі AIS, тобто це – PUERTO CABELLO, Венесуела. Оформлений в документі і сам вантаж – пшениця 27 тис.тонн. В ньому вказані 2 венесуельські компанії (GRUPO GRAN CHINITA і Global Service International), які мали б отримати зерно.

Коносамент був підписаний капітаном ENISEY, яким виявився громадянином РФ родом з Архангельску. Це –Соколов Дмитро Олексійович, 1982 року народження.

Журналісти оприлюднили ім’я старшої помічниці капітана – це громадянка РФ Брешковська Надія Павлівна, 1975 року народження.

В документах, які оприлюднили журналісти, "власником" українського зерна є російська компанія "Агрогруп".

"За даними журналістів NGL media, "Агрогруп" є компанією-прокладкою для так званої "ДЗВ"-контори ("Державного зернового оператора РФ" – ред.), створеної окупаційною владою для вивезення зерна з окупованих територій Запорізької області, а її директором є Олексій Джуркін, який одночасно є заступником гендиректора "ДЗВ", – йдеться в розслідуванні.

SeaKrime також нагадав, що діяльність "Державного зернового оператора РФ", який займається незаконним вивезенням агропродукції з окупованого Мелітополя, вже було розкрито в розслідуванні журналістів проєкту KibOrg.

В іншому розслідуванні SeaKrime ця компанія вже також була відома злочинною діяльністю, оскільки займалася незаконним вивезенням до Туреччини насіння соняшнику з окупованих районів Запорізької області через Феодосію.

За даними проєкту, на партію зерна, з якої Росія відвантажила 27 тис.тонн на ENISEY, який прямував в Венесуелу, було оформлено декларацію.

"На партію зерна 50 тис.тонн, з якої потім відвантажили 27 тис.тонн на ENISEY, було оформлено декларацію, де виробником зерна вказано ДУП ГЗОДержавне унітарне підприємство "Головного зернового оператора РФ". ДУП ГЗО не може бути виробником зерна, справжніх виробників ми дізнаємося з інших документів. На партії зерна, які доставляються автомобільним або залізничним транспортом на адресу стівідорної компанії “Авлита”, оформлюються карантинні сертифікати...Їх аналіз показує, що походження зерна – окуповані райони Запорізької області", – пояснюють журналісти-розслідувачі.

Зазначається, що вкрадена пшениця була доставлена в окупований Севастополь залізничним транспортом, а її офіційним відправником був окупаційний ДУП ГЗО, який знаходиться в Мелітополі. "Агрогруп", згідно з коносаментом, була отримувачем.

Журналісти повідомили, що вкрадене зерно вивантажулось на склад ТОВ Морський інженерний технополіс "Си Мейкер", у якого адреса співпадає з адресою "Авлити". Засновник цього ТОВ – росіянин Рудецкий Игорь Вячеславович, який відомий в російських реєстрах як засновник компанії "Авал" ("Авлита") та був фігурантом розслідування Bellingcat.

"Журналісти SeaKrime мають інші докази щодо завантаження мелітопольського зерна на ENISEY в окупованому Севастополі, однак вони не можуть бути опубліковані через необхідність захисту джерел", – резюмують журналісти-розслідувачі.

Нагадаємо, Суспільне Крим вже повідомляло, що попри заборону прямого морського сполучення, суховантаж Lida під прапором Росії доставив в окупований Севастополь 2 тисячи тонн турецької солі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook