Військовий аеродром в Джанкої окупованого Криму є "законною ціллю" українських військ – Гуменюк

Начальниця Об'єднаного пресцентру сил оборони півдня Наталія Гуменюк. Фото: Медіацентр Україна – Одеса

Начальниця Об'єднаного пресцентру сил оборони півдня Наталія Гуменюк назвала "законною ціллю" для України військовий аеродром окупантів в Джанкої, на якому вночі 17 квітня місцеві чули вибухи.

Про це вона повідомила в етері Радіо Свобода 17 квітня.

"Взагалі зрозуміло, що це військовий аеродром, тобто законна ціль, відповідний об’єкт, на якому базувалася в тому числі армійська авіація. Крім того, ми знаємо, що під час свого розташування на Кримському півострові, використовуючи його як потужний мілітаріхаб, росіяни дуже часто змінювали місця дислокації різних підрозділів і переміщували їх для того, щоб відвести від ймовірного ураження. Але не всі маневри були вдалими", – заявила Наталія Гуменюк.

Вона не відповіла на запитання стосовно того, що конкретно було уражено на військовому об'єкті РФ у Криму та зазначила, що треба дочекатися офіційної інформації від Генштабу ЗСУ.

"У Криму триває сезон бавовни. Результати треба дочекатися від Генерального штабу. Все ж таки право "джанкойської першої ночі". Вони мають його дотриматись. Насправді, те, що відбувається бойова робота, ми ніколи не приховуємо. Але результати даємо верифіковані, такі які вже уточнені, вивірені і мають офіційне підтвердження", – додала Гуменюк.

Що відомо про вибухи в окупованому Джанкої вночі 17 квітня

Вночі 17 квітня кримські Telegram-канали поширили інформацію про вибухи в районі військового аеродрому росіян у Джанкої. Місцевий житель в коментарі Суспільне Крим підтвердив, що чув серію вибухів. Пізніше окупаційна влада перекрила автомобільний рух в тому районі.

"Джанкой" — аеродром в окупованому Криму, де дислокується 39-й гелікоптерний полк 27-ї змішаної авіаційної дивізії 4-го командування ВПС РФ та ППО Південного військового округу РФ, три авіаційні ескадрильї. На аеродромі можуть базуватися військові гелікоптери Мі-8, Мі-35М, Мі-28, Ка-52, а також гелікоптери державної прикордонної служби ФСБ РФ.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook