Окупанти продали "націоналізований" пансіонат "Лазурний берег"

Пансіонат" Лазурний берег" в Алушті. Фото: ForPost

Раніше "націоналізований" окупантами пансіонат "Лазурний берег" під Алуштою був проданий на "аукціоні". Його придбало "АТ "Супутник менеджмент".

Про це повідомляється на сайті електронних торгів "ГИС Торги", пише РІА "Новости".

В описі до "лоту" було зазначено, що в Алушті продається "група інвентарних об'єктів із земельною ділянкою".

Відомо, що комплекс окупанти продали за 881 млн рублів (264 млн 300 тис грн), а новим "власником" пансіонату стало "АТ "Супутник менеджмент".

Що відомо про пансіонат "Лазурний берег"

За інформацією російських ЗМІ, комплекс раніше належав українському бізнесменові Ігорю Коломойському та був "націоналізований" ще у 2014 році.

Наприкінці грудня 2023 року окупаційний глава кримського парламенту Володимир Константинов заявив про "націоналізацію" 2600 об'єктів рухомого та нерухомого майна громадян України у Криму. Серед них був і пансіонат "Лазурний берег", який знаходиться в селі Лазурне під Алуштою.

Вже в березні повідомлялося, що окупаційна влада Криму виставила на "продаж" пансіонат.

Рекреаційний комплекс із прилеглими об'єктами був оформлений в документах "продажу" як "об'єкт незавершеного будівництва" на вулиці Головкінського в селі Лазурне. В них зазначалося, що площа земельної ділянки становить майже 59 тис. кв. м. "Лот" включав 52 споруди, серед яких спальний корпус на 300 місць, адміністративний приймальний корпус, клуб-їдальня, закритий плавальний басейн і літній кінотеатр.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook