У Криму окупанти завели 665 адмінсправ за “дискредитацію” армії РФ

Ілюстративне фото. Telegram/Жовта стрічка

Станом на початок лютого 2024 року у Криму в окупаційних судах налічувалося 665 незаконних адміністративних проваджень за статтею про так звану “дискредитацію" ЗС РФ.

Про це повідомляє представництво президента в АР Крим.

У представництві розповіли, що росіяни склали протоколи, на кримчанку, яка активно постила в соціальні мережі заклики проти війни. Матеріали окупанти направили до окупаційного суду".

Вже іншу жінку, вагітну, росіяни затримали й змусили просити вибачення на камеру після того, як вона, відстоюючи місце на паркуванні, невдоволено висловилась проти військових–учасників "СВО", чим нібито "образила військових". 8 діб арешту та 35 тисяч рублів штрафу російські військові незаконно присудили чоловіку, який мав вдома українську символіку й постив у соцмережі відповідні проукраїнські дописи.

За даними представництва Президента в АРК, станом на 9 лютого 2024 року, зафіксовано 665 адмінсправ проти кримчан. З них у 581 випадку було винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу або приєднано до іншої справи за іншою статтею та винесено сукупне рішення. У 11 випадках розгляд матеріалів продовжується. Загалом сукупний розмір застосованих штрафів вже складає щонайменше 18,57 млн російських рублів7,6 млн гривень. Загалом адміністративне стягнення застосовано щодо 564 осіб.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook