Уряд затвердив порядок формування кадрового резерву освітян для роботи на деокупованих територіях

Школа. Ілюстративне фото. Фото: freepik

Уряд затвердив порядок формування кадрового резерву освітян для роботи на деокупованих територіях. Відповідну постанову Кабмін прийняв під час засідання 17 жовтня. Акт розроблений за дорученням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Пріоритетне право на призначення на посади у закладах освіти на ДОТ серед осіб, зарахованих до резерву, мають:

  • особи зі статусом ветерана війни;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • особи, які займали цю посаду до окупації території, призупинення діяльності закладу освіти у зв’язку із веденням активних бойових дій, тимчасовою окупацією території;
  • особи, які повернулись із полону.

Кандидати мають звернутися до місцевого органу управління у сфері освіти: особисто або подати поштою чи електронною поштою анкету та копії необхідних документів про освіту. Формування кадрового резерву дасть змогу заздалегідь планувати кадрове забезпечення закладів освіти на звільнених від окупантів територіях.

"Дякую Міністерству освіти і науки за розроблення механізму формування кадрового резерву працівників освіти на деокупованих територіях. Це забезпечить відновлення освітнього процесу в цих регіонах, а також допоможе працевлаштуватися освітянам, які через воєнні дії втратили роботу", – зазначила Віцепрем’єрка Ірина Верещук.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook