Конкурс короткого метру та прем'єра фільму про Яремчука: що покажуть в останні дні Миколайчук OPEN у Чернівцях

Миколайчук OPEN 2024. Миколайчук OPEN - фестиваль глядацького кіно

У Чернівцях 22 та 23 червня на Миколайчук OPEN відбудеться Національний конкурс короткого метру та прем'єра документального фільму про Назарія Яремчука. Суспільне Чернівці розповідає, які ще фільми закриватимуть кінофестиваль глядацького кіно.

У суботу, 22 червня, о 10:30 у кінотеатрі "Чернівці" покажуть "Формат на мільйон! Як заробляти на всесвітній аудиторії з офісу на Подолі".

Опісля відбудуться два Національні конкурси короткого метру у центрі імені Івана Миколайчука:

  • о 12:00 конкурс українського короткого метру, який об’єднали історіями про родину "Родинні зв'язки". Там покажуть фільм "Виховання висотою", "Мама", "Моя сімʼя та інші звірі", "Рибо", "Сила тяжіння", "Сонечко", "Чорнозем".
  • о 14:20 конкурс короткого метру: "Про тіло і душу", який об’єднали рефлексіями про тілесне та душевне. Там покажуть фільм "Вітя", "Мені не подобається, як ти стоїш", "Маші скоро 20", "Нюанс", "Рукопис", "Тіло", "Ці кляті півонії", "HOMO".
Національні конкурси на Миколайчук OPEN 2024. Колаж:

О 17:00 у центрі Миколайчука відбудеться показ фільму "Екскурсія" про підлітка, яка прагне самоствердження та потрапляє у пастку власної брехні, через що опиняється у центрі скандалу.

О 18:30 у кінотеатрі "Чернівці" покажуть фільм "Поліно" про бездітну сімейну пару, яка зі шматка дерева робить маленького чоловічка, який незабаром починає оживати.

О 19:30 у центрі імені Івана Миколайчука відбудеться прем'єра фільму жахів з елементами еротики "Морена" режисера Сергія Альошечкіна.

Афіші фільмів "Поліно" та "Морена", які покажуть на Миколайчук OPEN. Колеж: Суспільне Чернівці

У неділю, 23 червня, о 13:00 у центрі імені Івана Миколайчука покажуть фільм "Ансельм". Це фільм-портрет Ансельма Кіфера, одного із художників і скульпторів Німеччини. Він знятий у форматі 3D.

О 16:00 відбудеться показ фільму "Аґґро Др1фт" про меланхолійного вбивцю, який готується перемогти демонічного злочинного авторитета.

Афіші фільмів "Ансельм" та "Аґґро Др1фт", які покажуть на Миколайчук OPEN. Колаж: Суспільне

О 16:30 в кінотеатрі "Чернівці" покажуть фільм "Співачка Жозефіна та мишачий народ". Фільм про дівчину, яка живе у своєму неіснуючому світі театру, музики та співу. Вона вважає, що спів — це влада і вона рятує людей від економічних та політичних проблем.

Церемонія закриття відбудеться о 18:00 у центрі імені Івана Миколайчука. На ній покажуть біографічний фільм "Яремчук: Незрівнянний світ краси". Він про життя та кар'єру Назарія Яремчука, складається з інтерв'ю з його близькими, особистих щоденників та ексклюзивних хронік.

О 19:00 у кінотеатрі "Чернівці" мають визначити фільм, який переміг у глядацькому голосуванні міжнародного конкурсу фестивалю Миколайчук OPEN.

Що відомо про кінофестиваль Миколайчук OPEN:

  • "Миколайчук OPEN" вперше провели в Чернівцях у червні 2022 року. Тоді він був безкоштовним для глядачів.
  • У 2023 році кінофестиваль глядацького кіно "Миколайчук OPEN" отримав статус міжнародного.
  • У 2024 році на фестиваль приїхав голівудський актор та тричі номінант на "Оскар" Вігго Мортенсен. Його фільм "Мертві не завдають болю" показали на церемонії відкриття.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: news.chernivtsi@suspilne.media

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини