Для ветеранів війни запустили е-Карту послуг: як нею користуватися та скільки послуг надають на Буковині

У Чернівецькій області ветерани війни можуть отримати 95 послуг. Більшість з них є безплатними, частина – зі зниженою вартістю. Щоб дізнатися, які послуги доступні в кожній громаді, у Міністерстві у справах ветеранів розробили електронну мапу. Суспільне Чернівці розповідає, як нею користуватися.

Хто та які послуги можуть отримати

На е-Карті зібрали послуги від державних, благодійних, громадських та міжнародних організацій, якими можуть скористатися ветерани та їхні родини, а також члени сімей загиблих військових. Про це повідомили на сторінці обласної адміністрації.

Йдеться про психологічну та медичну підтримку, доступні житлові програми та грошову допомогу, послуги з працевлаштування та розвитку бізнесу. Крім цього, є перелік закладів, де надають послуги з протезування та реабілітації.

Водночас перелік закладів та послуг доповнюватиметься.

Скріншот е-карти послуг.

Як користуватися картою

На карті є змога знайти послуги за громадою, видом послуги або категорією людей, які можуть її отримати. Так можна дізнатися, де саме та які послуги надають, скільки це вартує та контакти для консультацій.

Перелік послуг з грошової допомоги для ветеранів на Буковині. Скріншот е-карти послуг/app.powerbi.com

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.