У Чернівецькій обласній раді представили нового депутата: що відомо про Василя Попеску

Василь Попеску - новий депутат Чернівецької облради. Фото: facebook/Чернівецька обласна рада

На сесії Чернівецької обласної ради представили нового депутата — Василя Попеску, який балотувався від політичної партії "Батьківщина".

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Чернівецької облради.

Василь Попеску став депутатом після того, як Валерій Грижук достроково припинив свої депутатські повноваження. Попеску був наступним після нього кандидатом за списком в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Що задекларував Василь Попеску

Василь Попеску подав декларацію за 2023 рік як депутат Чудейської сільської ради. У декларації не вказав збережень. З доходів — 110 тисяч гривень за рік від підприємницької діяльності.

У декларації вказаний недобудований будинок площею майже 300 квадратних метрів. Попеску належать чотири земельні ділянки у Чудейській громаді площею від 300 до 6000 квадратних метрів. Також у його власності піцерія та автомийка.

На ім'я дружини задекларовані три земельні ділянки у Чудейській громаді площею від 1800 до майже 5000 квадратних метрів. Також дружині належить автомобіль MERCEDES-BENZ 1998 року випуску.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.