У ліцеї в Чернівцях інвестор оновить футбольне поле та спортивні майданчики: на яких умовах

Будівлі та територія ліцею №18 у Чернівцях. facebook/Департамент соціально-економічного розвитку

На території Чернівецького ліцею №18 оновлять футбольне поле, волейбольний майданчик та зону з тренажерами. Зробить це інвестор, який виграв конкурс. Натомість після уроків він зможе здавати спортивні локації в оренду.

Про це у коментарі Суспільному розповів директор міського департаменту соціально-економічного розвитку Сергій Бостан.

Інвестиційний конкурс відбувся 17 травня. У ньому взяв участь один учасник – Дмитро Цуркан. Його проєкт комісія затвердила одноголосно. За даними платформи YouControl, Цуркан є засновником громадської організації ІТ-кластер та керівником двох компаній, які займаються комп'ютерним програмуванням.

Що планує зробити інвестор

Ліцей №18 розташований на вулиці Сергія Скальда, 26-В. Згідно з проєктом, інвестор відновить на території спортивні локації у межах трьох зон:

  • облаштує мініфутбольне поле зі штучним газоном, металевою огорожею від трьох метрів, воротами та освітленням;
Сергій Бостан
  • оновить волейбольне поле зі спеціалізованим покриттям, маркуванням та огорожею;
Сергій Бостан
  • облаштує тренажерну зону для воркауту.

Сергій Бостан

Крім цього, зробить модульні роздягальні та туалети. За підрахунками інвестора, попередня вартість робіт – 2 мільйони гривень. Натомість інвестор матиме можливість здавати ці спортивні локації в оренду.

"До 16:00 ними будуть безплатно користуватися учні ліцею, опісля ці майданчики будуть використовувати під комерцію. Терміни будуть прописані в інвестиційному договорі – це до 10 років", – каже Бостан.

Також у договорі визначать план будівництва та терміни робіт.

Чому оголошували інвестиційний конкурс

У Чернівцях є багато локацій в занедбаному стані, на оновлення яких у міському бюджеті немає грошей, каже Бостан. Тому для цього шукають інвесторів.

"Якщо за стільки років ми не знаходили грошей на це, то сумніваюсь, що зараз швидко знайдемо. Ми намагатимемося популяризувати інвестиційні конкурси й так збільшувати інвестиції. Сподіваюся, що у нас з'явиться більше людей, які захочуть вкладати в інфраструктуру міста, зокрема спортивну", – каже Бостан.

Зараз у департаменті мають п'ять об'єктів, на які планують оголошувати інвестиційні конкурси. Зокрема, втретє конкурс оголосять на оновлення спортивного комплексу у багатопрофільному ліцеї №4, бо попередні не відбулися через відсутність учасників.

"Потенційні інвестори були, але мали свої побажання: вважали, що 10 років недостатньо, щоб вкладати в об'єкт великі інвестиції або бачили там супутню інфраструктуру, яка не відповідала умовам конкурсу. Тому будемо шукати далі потенційного інвестора, який би міг взятися за об'єкт, бо в місті не так багато великих футбольних полів", – каже Бостан.

Читайте Суспільне Чернівці в Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.