Книга за десерт: у Чернівцях збирають літературу для вимушених переселенців та людей з інвалідністю

У Чернівцях впродовж місяця збиратимуть дитячу та дорослу літературу українською мовою. Ці книги потім передадуть громадській організації, яка опікується людьми з інвалідністю.

Про це у коментарі Суспільному розповіла головна редакторка видавництва "Чорні вівці" Христя Венгринюк, яка ініціювала збір.

За її словами, до видавництва звернулася громадська організація "Захист" й повідомила про потребу у книгах.

"У них дуже багато зараз переселенців, дітей та дорослих з особливими освітніми потребами, а літератури недостатньо. Прохання було допомогти з книжками. Оскільки видавництво передає багато книг бібліотекам на деокупованих територіях, то зараз надати багато книг не можемо. Тому було б гарно долучити людей", – каже Венгринюк.

Які книги можна приносити

Книги збиратимуть до 22 червня у кав'ярні "Lavanda coffee and beauty", що на вулиці Щербанюка, 79. Приймають книги для дорослих та дітей, які були видані українською мовою й після 2000 року. Вони мають бути в задовільному стані.

"Хочемо, щоб були гарні книжки, бо часто люди здають книги, які вже і їм зовсім не потрібні. У нас з чоловіком є виробництво крафтового джелато, будемо ним пригощати людей, які приносять книжки. Це буде від нас донат", – каже Венгринюк.

Зібрані книги передадуть у бібліотеку громадської організації "Захист". Також видавництво передасть частину своїх книг.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.