Перший вже вийшов на маршрут: автобуси, які Угорщина надала Чернівцям як гуманітарну допомогу, їздитимуть на маршруті №1

Автобуси марки Volvo, які Чернівці отримали від Угорщини. facebook/Чернівецьке тролейбусне управління

П'ять автобусів марки "Volvo", які Чернівці отримало від угорського міста Будапешт, їздитимуть на маршруті №1. Цей маршрут обрали, бо на деяких ділянках дороги є бруківка, а транспорт має міцний корпус та ходову частину.

Про це Суспільному повідомили у пресслужбі тролейбусного управління.

Автобуси на маршруті №1 їздять від села Коровія до торговельного центру "Метро". Угорські автобуси на маршрут "випускатимуть" почергово.

"Автобуси фарбують та брендують. Також проводять їхнє технічне обслуговування й доукомплектовують. Наступного тижня плануємо випустити ще один на маршрут", – повідомили у ЧТУ.

Водночас кількість автобусів на маршруті не зміниться – угорськими автобусами замінять транспорт, який курсує зараз. На які маршрути розподілять замінені автобуси, наразі невідомо.

Що відомо про угорські автобуси

Наприкінці березня Угорщина надала Чернівцям п'ять вживаних автобусів як гуманітарну допомогу. Це низькопідлогові автобуси, які адаптовані до потреб маломобільних людей, повідомили в ЧТУ.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.