Провели 26 дефібриляцій: кардіологи у Чернівцях врятували жінку, яка дві години була в стані клінічної смерті

У Чернівецькому обласному кардіоцентрі медики врятували 66-річну жінку, яка впродовж двох годин перебувала у стані клінічної смерті. За цей час лікарі провели 26 дефібриляцій серця.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласного кардіоцентру.

У центрі повідомляють, що бригада екстреної меддопомоги доправила до закладу 66-річну пацієнтку в стані клінічної смерті. Частота її пульсу була понад 180 ударів за хвилину – це велика кількість скорочень, тому серце жінки не працювало. Також її кровообіг порушився, а мозок не отримував кров – це могло призвести до ускладнень чи смерті жінки.

"Щоб врятувати чернівчанку, у реанімаційному відділенні кардіоцентру протягом двох годин зробили 25 дефібриляцій. Лише на 26-й серце пацієнтки запрацювало", – йдеться у дописі.

За інформацією центру, у пацієнтки відновився мозковий кровообіг, а інші органи та нервова система не постраждали. Після лікування в стаціонарі, жінку виписали.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com