Заміна покрівель та благоустрій територій. У Чернівцях цьогоріч планують відремонтувати 7 шкіл та один дитячий садок

. Ліцей №7 у Чернівцях. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях у 2024 році планують відремонтувати 7 шкіл та один дитячий садок. У навчальних закладах замінять покрівлі, облаштують благоустрій територій, ремонтуватимуть фасади.

Про це Суспільному повідомили у міському департаменті інфраструктури та благоустрою.

Капітальний ремонт садочка №9 за адресою проспект Незалежності, 88 проводитимуть у межах співфінансування грантового проєкту GIZ з енергоефективності. Вартість робіт складає майже 22 мільйони гривень.

Цьогоріч у ліцеї №7 у Чернівцях за адресою проспект Незалежності, 88Д замінять дах. На це витратять майже 5 мільйонів гривень.

Капітальний ремонт даху та покриття у школі №16, що на вулиці Білоруській, 77 вартуватиме майже 2 мільйони гривень.

Відремонтують покриття у дворі та частину приміщень для розміщення інклюзивно-ресурсного центру МОЗ у школі №10, що на вулиці Горіхівській, 29. Роботи вартуватимуть майже 4 мільйони гривень.

Капітально відремонтують території у школах №3, що на вулиці Володимира Великого,36 та школі №33, що на вулиці Героїв Майдану, 152А. Роботи вартуватимуть понад 7 та понад 3 мільйони гривень відповідно.

У ліцеї №18, що на вулиці Скальда, 26В капітально відремонтують дах, фасад та систему опалення.

Дах та фасад капітально відремонтують також у школі №20, що на вулиці Глібова 12 за понад 36 мільйонів гривень.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: news.chernivtsi@suspilne.media

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини