Депутатку від "Слуги народу" Грицку-Андрієш погодили на посаду заступниці начальника Чернівецької ОВА

. Facebook/Julia Hrytsku-Andries

Кабмін погодив призначення депутатки Юлії Грицку-Андрієш на посаду заступниці начальника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка. Вона займатиметься переважно соціальним напрямком.

Про це у Telegram-каналі повідомив постійний представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук.

Що відомо про Грицку-Андрієш

Юлія Грицку-Андрієш – депутатка Чернівецької обласної ради від політичної партії "Слуга народу". На місцевих виборах 2020 року також балотувалася до Чернівецької міської ради, однак не була обрана.

Грицку-Андрієш є кандидаткою економічних наук. Працює експерткою з місцевого економічного розвитку проєкту USAID "Говерла".

На початку повномасштабної війни Юлія Грицку-Андрієш стала співзасновницею благодійного фонду “Help Ukraine Romania”, який забезпечує надходження гуманітарної допомоги з Румунії.

Що відомо про заступників начальника ОВА

Нових заступників затверджують за погодженням з Кабінетом міністрів за поданням голови ОВА, йдеться у законі "Про місцеві державні адміністрації"

Наразі у Руслана Запаранюка двоє заступників — Альона Атаманюк та Олександр Янков, які до цього працювали у центральному офісі "Ощадбанку".

У травні стало відомо, що заступник Запаранюка з оборонних питань Андрій Кучерявий звільнився з посади. Він обіймав цю посаду з серпня 2022 року.

Нещодавно Запаранюк став т.в.о. керівника обласного осередку "Слуг"

Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк очолив обласний осередок партії "Слуга народу". Він став тимчасовим виконувачем обов'язків керівника.

Про зміну керівника йдеться на платформі YouControl.

З березня 2021 року осередок політсили на Буковині очолювала народна депутатка України Олена Лис.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: infred.nov@gmail.com.