На Буковині прощаються з одинадцятьма військовими, які загинули на російсько-українській війні

Оновлено
. На фото загиблі військові Дмитро Костенюк, Віталій Рудницький, Іван Маковійчук. Джерело: Обласний центр комплектування

24 лютого у Чернівецькій області прощаються з одинадцятьма військовими – Віталієм Рудницьким, Дмитром Костенюком, Сергієм Федорюком, Дмитром Кадиком, Іллею Боднарашеком, Костянтином Паламарюком, Іллею Візиром та Іваном Маковійчуком. Вони загинули, обороняючи Україну від російських окупантів. Також поховають військових Івана Яківчика, Олексія Боднара та Сергій Скворцова.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці центру комплектування.

Іван Яківчик був бійцем кулеметної роти, він загинув в районі ведення бойових дій. Йому було 53 роки, повідомляє Веренчанська сільська громада. Понад 15 років працював на Калинівському ринку у Чернівцях. Його поховають о 12:00 на Алеї Слави Центрального кладовища у Чернівцях.

Олексій Боднар був солдатом військової частини А4436. Молодший сержант Сергій Скворцов служив у військової частини А4069. З ними прощатимуться о 12:00 на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

На фото загиблі військові Сергій Скворцов, Іван Яківчик, Олексій Боднар. Джерело: Обласний центр комплектування

Старший сержант Віталій Рудницький загинув 18 лютого під час виконання бойового завдання поблизу Бахмуту. Його поховають о 10:00. Віталій брав участь в АТО, а від початку повномасштабної війни командував відділенням кулеметного взводу 3-ої стрілецької роти.

Дмитро Костенюк був солдатом військової частини А0281. З ним попрощаються о 10:00 в селі Погорілівка.

Молодший сержант Іван Маковійчук загинув 19 лютого у селі Невське на Луганщині. З ним прощатимуться о 11:00 у Вижниці. Чоловіку було 55 років. Він вступив до тероборони до початку повномасштабного вторгнення, повідомляє Вижницька міська рада. У Маковійчука залишилося чотири доньки.

На фото загиблі військові Сергій Федорюк та Дмитро Кадик. Джерело: Центр комплектування

Дмитро Кадик був старшим сапером військової частини А0224. Його поховають о 10:00 в місті Новодністровськ. Чоловіку був 41 рік.

Солдат Ілля Боднарашек загинув 19 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Чоловіку було 57 років. З ним попрощаються о 11:00 в селищі Берегомет.

На фото загиблі військові Костянтин Паламарюк, Ілля Боднарашек та Ілля Візир. Джерело: Центр комплектування

Костянтину Паламарюку був 31 рік. Він загинув 18 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання у Сватівському районі Луганської області. Його поховають о 11:00 в селищі Берегомет.

Солдату Іллі Візиру було 39 років. З ним прощатимуться о 13:00 в селі Лукавці.

Солдат Сергій Федорюк загинув 18 лютого внаслідок ворожого обстрілу поблизу Бахмута. Йому було 46 років. Військового поховали о 9:00 в Сторожинці.

Читайте також

Військові з Буковини, які полягли у боях від початку повномасштабної війни. Згадуємо їх

Керував ротою добровольців та завжди був з побратимами. Спогади про командира з Вижниці, який загинув на сході України

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини