Колишній військовополонений з Чернігівщини Олексій Ануля, який був 10 місяців у полоні РФ та пережив тамтешні катування, став співзасновником міжнародного благодійного фонду "Ціна свободи".
Про це Олексій розповів у коментарі Суспільному.
Разом з ним співзасновниками фонду є національна директорка конкурсу Місіс Всесвіт Уляна Оксенюк, Васіле Насуй з Італії та Лариса й Валерій Юзба.
Потреба у створенні такого фонду виникла через роботу в рамках цивільної та юридичної допомоги військовим та полоненим, а також їхнім родинам, каже Ануля.
"Мені вже доводилося їздити в ООН виступати, на різні заходи, в арабські країни, і в країни Європи, і просувати тему обміну. Вся ця діяльність вже переросла майже у повноцінну роботу. До мене постійно звертаються сім'ї військових полонених, з якими я був у полоні, і інших. На рахунок допомоги їхнім сім'ям, дітям, особливо тих, у кого закатовані батьки. Я допомагав повернути ці тіла, і зараз я вважаю, що треба шукати можливість цих дітей хоча б до повноліття якось підтримувати".
Першим заходом, який вдалося реалізувати в рамках роботи фонду "Ціна свободи", була поїздка в Італію на курорт Сан-Ремо для дітей загиблих та полонених військових, говорить Ануля.
"Наповнення фонду буде відбуватися як за рахунок коштів меценатів, так і окремих зборів донатів від усіх охочих".
Історію Олексія Анулі та його перебування у російському полоні — дивіться у нашому інтерв'ю:
Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.