По 6 годин без електрики: жителів Чернігівщини попереджають про триваліші відключення

Відключення електропостачання. Getty Images

Від 24 червня на Чернігівщині НЕК "Укренерго" ввело більші норми обмежень електропостачання. Відповідно графіки погодинних відключень стали частішими.

Про це у коментарі Суспільному повідомила речниця АТ "Чернігівобленерго" Катерина Дроздова.

"На 25 червня НЕК "Укренерго" також анонсувало застосування графіка погодинних відключень з 00:00 до 24:00, причому обсяг обмежень буде більшим з 02:00 до 05:00 і з 12:00 до 23:00. Причина – зниження можливостей електростанцій виробляти електроенергію через наслідки атак", — розповіла Дроздова.
Таблиця графіків погодинних відключень. Чернігівобленерго

За її словами, обмеження електропостачання може бути не лише у години, позначені сірим квадратом в оприлюдненій таблиці, а і в години, позначені синім кольором.

"Тобто до прикладу, якщо першу чергу відключають з 00:00 і до 03:00, це видно за позначенням сірого кольору (у таблиці вище, — ред). Поряд синій квадратик, який попереджає про можливе відключення світла з 03:00 до 06:00. Оскільки обсяг електрики зменшено, то почастішають застосування "можливих відключень". Що разом і дає шість годин без електрики", — сказала Дроздова.

Нагадаємо, графіки аварійних відключень споживачів електричної енергії на Чернігівщині ввели 14 травня вимушено через дефіцит в енергосистемі. Це відбулося внаслідок російських обстрілів.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.