"Вперше за три роки побачила фото чоловіка": у Чернігові пройшли акції на підтримку військовополонених

22 червня рідні та близькі захисників ЧАЕС, а також бійців полку "Азов" провели в Чернігові акції. Таким чином вони намагаються привернути увагу до проблем з обміном військовополонених.

89 нацгвардійців з Чорнобильської атомної електростанції досі перебувають у російському полоні, каже Оксана Гончаренко – мати полоненого, який нещодавно повернувся додому.

Його історію ми розповідали у сюжеті:

Зі слів сестри полоненого з "Азову" Катерини Токарь, ніхто не може назвати точної кількості "азовців", яких ув’язнила Росія. За різними даними, їх від 1500 до 2000.

"Ніякого зв'язку немає. Я навіть, на сьогодні, не знаю, де він знаходиться".

Сестра військовополоненого Катерина Токарь.
"Кожний обмін, як і цей, який відбувся 31 травня, ми чекаємо кожний свого, і взагалі наших нацгвардійців всіх. Звичайно, надіялась, що в обміні буде син", — каже мати військовополоненого Любов Сиворакша.
Мати військовополоненого Любов Сиворакша.

Дружина військовополоненого Наталія Гончар каже: сьогодні вперше за три роки побачила фотографію свого чоловіка в полоні.

"Я можу тільки одне сказати, що вони тримаються, вони герої. Ми будемо до останнього робити все, щоб їх повернути додому. Ми їх чекаємо, ми їх любимо, і вони чекають на нас".

Дружина військовополоненого Наталія Гончар (справа).

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.