До одного предмету не готувався зовсім, до іншого — по 10 годин, з обох отримав 200 балів: випускник з Чернігова про НМТ

До англійської не готувався зовсім, а до математики — по 10 годин на тиждень. Випускник 29-ї чернігівської школи Володимир Притулик склав національний мультипредметний тест з математики та англійської мови на 200 балів. Як хлопець готувався та куди вступатиме.

Національний мультипредметний тест Володимир складав 17 червня, того ж дня дізнався свої результати. З двох предметів він набрав максимальну кількість балів. Хлопець каже, правильний настрій — це вже половина успіху.

"Я йшов туди з дуже перфекціоністськими думками. Те, що я або складаю на 200, або не складаю взагалі. Найголовніше — це саме мислення, коли ти готуєшся. Мислення того, що я готуюсь до НМТ, я це повинен зробити і я прикладу всі можливі зусилля, щоб цього досягти".
Абітурієнт Володимир Притулик.

Володимир каже: до англійської мови ніяк не готувався, адже вивчав її з дитинства, а ось з математикою були складнощі. Допомагали вчителі та репетитор.

"Мені потрібно було вивчити дуже багато матеріалу дуже швидко, оскільки до цього я не дуже гарно знав математику. Це було дуже важко. Я працював можливо до десяти годин на тиждень. Був величезний обсяг роботи. В мене є сім списаних величезних зошитів, але це було того варте. Я не шкодую".

Зошит з математики в якому писав Володимир Притулик.

Класна керівниця Володимира Світлана Данькевич розповіла: хлопець дуже здібний і відповідальний.

"Коли ми вивчали переведення чисел системи числення в десяткову і навпаки, я була дуже здивована коли Володимир виконував ці обчислення в умі. За секунди він видавав відповідь. Тобто весь матеріал, який я підготувала до уроку — він все це обчислював без зошита, без допоміжних засобів. Я прийшла до заступника директора і кажу: в мене в класі геніальна дитина".
Класна керівниця Світлана Данькевич.

Нині Володимир готується до вступу у виш.

"Я думаю вступити на спеціальність інженерія програмного забезпечення та комп’ютерні науки. Я досить давно дивився в ту сторону. Стосовно самого навчального закладу я ще не впевнений, оскільки я чекав результатів НМТ, щоб розуміти, але зараз будемо передивлятись".

Батьки рішення хлопця схвалюють.

"Хоче комп’ютерні технології — будь ласка, тим більше, що це близько до математики. Я думаю, що в нього за його складом розуму — це має добре піти".

Мама Наталія Притулик.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.