"Я їм кажу, що важко, а вони не слухають": історія Віри Петрової, яка має 6 дітей та 24 онуки

63-річна Віра Петрова із села Бутівка Городнянської громади, що на Чернігівщині, цьогоріч отримала звання "Мати-героїня". Жінка розповіла Суспільному, що має п’ятеро синів та одну доньку. Троє дітей — від першого шлюбу, ще троє – від другого чоловіка Віктора, з яким живе разом 38 років.

Більшість дітей Віри також створили багатодітні родини. У доньки Катерина семеро дітей, у найстаршого сина Юрія – шестеро, у Володимира – п’ятеро, в Олександра – четверо, у Романа – двоє.

Віра Петрова, багатодітна мати.
"Я їх зупиняла, кажу: важко. А вони все одно не слухають. Юра (син, — ред.) хотів дівчинку, але всі шість хлопців", — розповіла Віра Петрова.

Наймолодший з братів Микола поки що холостяк, живе з батьками. Розповідає, що ніколи не хотів бути єдиною дитиною в родині.

Микола Петров, син.
"Нас було багато, нам було весело. Не сумували. Навпаки, чим більше, тим краще. Були моменти сварилися, але в основному, товаришували. Один одному допомагали завжди. А зараз я допомагаю всім".

Своїх дітей Микола поки що не має. Каже, що так багато, як у його сестри та братів, не хоче.

"У мене максимум — це троє дітей буде. У наш час це дуже тяжко".

Всього Віра Петрова має 24 онуки: найменшому – сім місяців, найстаршому – 22 роки. Жінка каже, онуків до роботи по господарству не залучає. Бо коли виросли діти, з худоби залишились лише кури, а городу стали обробляти менше.

Віра Петрова з чоловіком, невісткою та онуками.

Востаннє, за словами Віри Петрової, вся родина збиралася разом майже десять років тому — на її день народження.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.