На Чернігівщині попрощалися з захисниками — Віктором Колосом та Геннадієм Алєксєйцевим, які загинули в боях на Сході

Загиблі захисники Геннадій Алєксєйцев та Віктор Колос. Чернігівський обласний ТЦК та СП

На Чернігівщині 19 червня в останню провели двох захисників — солдата Віктора Колоса та старшого солдата Геннадія Алєксєйцева, які загинули в боях на Донеччині та Харківщині.

Про це у коментарі Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Віктор Колос народився 27 березня 1974 року у селі Горобіївка на Чернігівщині. Закінчив Варвинську школу, працював слюсарем. У 2014 брав участь в антитерористичній операції на сході.

Солдат Віктор Колос. Чернігівський обласний ТЦК та СП

24 лютого 2022 року знову долучився до лав ЗСУ. Служив на посаді оператора протитанкового відділення. Загинув 15 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися та поховали у Варві.

Прощання із загиблим Віктором Колосом у нього на батьківщині. Чернігівський обласний ТЦК та СП

Геннадій Алєксєйцев народився 21 вересня 1980 року в селі Новоолександрівка на Донеччині. З часом переїхав на Чернігівщину до села Машеве. Закінчив місцеву школу, далі навчався в Чернігівському профтехнічному училищі на кухаря.

Старший солдат Геннадій Алєксєйцев. Чернігівський обласний ТЦК та СП

Проходив строкову військову службу, потім — військову службу в ДПСУ. Працював у Києві, а після початку повномасштабного вторгнення долучився до лав ЗСУ. Воював на посаді водія інженерно-саперної роти.

Прощання із загиблим бійцем Геннадієм Алєксєйцевим на його батьківщині. Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув Геннадій Алєксєйцев під час виконання бойового завдання на Харківщині 13.06.2024 року. Попрощалися та поховали в селі Машеве Новгород-Сіверського району.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.