Сапери-водолази почали обстежувати водойми у Чернігові, де відпочивають містяни

У Чернігові почали обстежувати дно у водоймах, де відпочивають містяни. 18 червня сапери-водолази обстежували одне з популярних місць відпочинку — гідрокар'єр, який чернігівці називають Земснаряд. Хоча пляжний сезон офіційно не стартував, скоро там запрацює і рятувальник, розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Володимир Хольченков.

Сапер-водолаз Олександр Лазебний вдягає наплічник із кисневим балоном і разом з колегами перевіряє дно водойми. Шукають тут вибухонебезпечні предмети. Цей пляж неофіційний, але є одним із популярних місць для відпочинку містян. Тож щороку проводять контроль дна.

"Обстеження пляжу, вилучення сміття, гілок", — уточнює начальник відділення підводного розмінування Михайло Ющенко.

За його словами, загалом тут обстежать 2 700 метрів квадратних. За цей та наступний тиждень у Чернігові перевірять ще п'ять місць відпочинку. Але офіційно пляжний сезон ще не стартував.

"Поки що пляжний сезон не відкритий, буде вирішуватися питання, відкривати чи ні у червні", — говорить Володимир Хольченков.

Водолаз занурюється і дістає із дна сміття. Після чого знову повертається під воду. На березі його страхує колега. Поки рятувальники працюють у воді, поряд відпочивають люди. Кажуть, ходять сюди відпочивати не вперше.