Понад 300 тисяч гривень зібрали для ЗСУ у закладах освіти та культури Сосницької громади

Діти Сосницької громади під час благодійного заходу, на якому збирали кошти для ЗСУ. Сосницька громада

Протягом двох місяців заклади освіти та культури Сосницької громади, що на Чернігівщині, зібрали 322 тисячі гривень на благодійних ярмарках і концертах. Кошти направили на потреби жителів громади, які служать у ЗСУ.

Про це у коментарі Суспільному розповіла виконувачка обов'язків начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Сосницької селищної ради Ірина Кальченко.

За її словами, кожен із 21 закладу громади, які брали участь у зборах, сам обирав формат заходу. І так само, на власний розсуд, направляв зібрані кошти туди, куди вважав за потрібне.

"Наприклад, гімназія, школи та дитсадки збирали на автівки та інші потреби для односельців, які служать у ЗСУ. А у клубах, де плетуть маскувальні сітки, гроші витратили на закупівлю матеріалу, щоб було з чого плести", — пояснює Ірина Кальченко.
Сосницька громада

Сосницька громада

Каже, що серед інших у Збройних силах України, служить і начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Сосницької селищної ради. Зі слів пані Ірини, збори на ЗСУ тривають у громаді постійно. Так, 14 червня відбувся благодійний концерт дитячих та дорослих хореографічних колективів Сосниці.

"До цього був концерт до Дня матері. А на початку весни до сіл Конятин та Змітнів зі своєю концертною програмою шкільним автобусом їздили аматори Спаського сільського будинку культури. У магазинах постійно стоять криньки, куди жителі громади, за можливості, донатять на ЗСУ".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.