Відновити рух на ділянці траси Чернігів-Славутич, де розмило об’їзд через дощі, планують упродовж кількох днів

Відновити рух на ділянці траси Чернігів-Славутич планують упродовж кількох днів. Про це Суспільному розповіла фахівчиня зі зв'язків з громадськістю служби відновлення в області Аліна Коломієць. Нагадаємо, 12 червня, через дощі на ділянці дороги розмило тимчасовий об’їзд.

Зараз проїзд на ділянці траси Чернігів-Славутич перекрили, а поліцейські відправляють автівки в об’їзд.

Поліцейський відправляє автівки в об'їзд.

Ділянка траси Чернігів-Славутич, де розмило об’їзд.

До розмитої ділянки траси продовжують їхати водії: хтось не помітив знаку про об’їзд, хтось не знав про підтоплення.

"Так у нас пряма дорога, а так зараз їхати бозна куди. Взагалі не розумію, навіщо їх розбирали всі три (мости, — ред.) одразу, можна було один розібрати, зробити, а потім інший. А одразу всі три розібрали і нічого не робиться, ну таке", — каже водій Ігор.
Водій Ігор.

Як розповіла фахівчиня зі зв'язків з громадськістю служби відновлення в області Аліна Коломієць, на місці змитого об’їзду вже розпочались аварійно-ремонтні роботи.

"Першочергово проводиться розбір тієї частини проїзду, яка була розмита і де впали плити. Далі поправлятимуться водопропускні труби, встановлюватимуться додаткові. Робитись насип і встановлюватись плити і далі відновлюватись проїзд".
Аліна Коломієць.

Про закінчення робіт повідомлять додатково, каже Аліна Коломієць. Цей об’їзд облаштували на місці мосту. Його та ще два далі по трасі почали ремонтувати у 2021 році. Роботи проводили до початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022-го. Через відсутність фінансування їх призупинили.

Конструкція моста.

"У 2023 році ми оголошували нові тендери на те, щоб завершити капітальний ремонт цих мостів, але станом на зараз фінансування цих об’єктів немає. У кінці 2023 року весь дорожній фонд був переданий на потреби оборони нашої держави і фінансування об’єктів інфраструктури зовсім по-іншому відбувається на початку 2024 року. Коли на цей об’єкт прийдуть якісь кошти, сказати не можу", — каже Аліна Коломієць.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.