Внаслідок поранення на фронті помер старший сержант ЗСУ та Почесний громадянин Чернігова Олексій Приходько

Почесний громадянин Чернігова Олексій Приходько, який помер від отриманих травм на фронті. Пресслужба Чернігівської міськради

Від отриманих в бою травм помер старший сержант, гранатометник 1-ї окремої танкової Сіверської бригади та Почесний громадянин Чернігова Олексій Приходько.

Про це повідомляє в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако у своєму Telegram-каналі.

За його словами, Олексій Приходько захищав Україну з початку війни — в АТО/ООС, а далі під час повномасштабного вторгнення РФ.

"З 24 лютого 2022 року Олексій у складі гранатометного взводу механізованого батальйону обороняв наш Чернігів. Його професійні та особисті якості допомогли зупинити не одну російську колону та знищити чимало одиниць їхньої техніки. А після звільнення Чернігівщини він продовжив виконувати бойові завдання на інших ділянках фронту".

Також Ломако додав, що поранення боєць отримав у квітні 2024 року на Донецькому напрямку, перебував на лікуванні та помер від отриманих в бою травм.

Нагадаємо, що Олексію Приходьку присвоїли звання Почесного громадянина Чернігова в листопаді 2023 року, а саму нагороду вручили у березні 2024 року.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.