Вулиця Любецька у Чернігові: коли відкриють другу частину та що треба доробити

1 червня мають відкрити рух вулицею Любецькою у Чернігові. Про це Суспільному повідомив начальник міського управління ЖКГ Ярослав Куц.

"Спочатку робили капітальний ремонт водопроводу. Там треба було зробити й підсипку, й вирівнювання, й зробити підстилаючий шар під асфальтування. Тобто, там досить великий перелік робіт. Це все виконалось на замовлення АТП-2528".

начальник міського управління ЖКГ Ярослав Куц.

У 2023 році роботи на цій вулиці призупинили. Начальник комунального підприємства "АТП-2528" Руслан Волок пояснює, чому це сталося.

"Ремонт Любецької вулиці планувався, він був у бюджеті минулого року. Але підприємства, які програвали тендер за ціною, подавали скарги в антимонопольний комітет, вони там досить довго тривали. І так вже рік закінчився".
Начальник комунального підприємства "АТП-2528" Руслан Волок.

За словами Руслана Волока, точну суму, яку витратили на виконання ремонтних робіт, поки що назвати не можуть, але ремонт дороги на Любецькій — на завершальному етапі.

"Зараз водоканал робить люки. Їм для цього треба, ще два-три дні. І треба Міськсвітлу встановити знаки. Все. В принципі, дорога готова".

Нагадаємо, що це вже друга ділянка вулиці Любецької, яку перекривають задля реконструкції водопроводу у 2023 році. Першу ділянку від вулиці Івана Мазепи до Ріпкинської перекрили з 1 березня по 31 серпня. Ремонтні роботи виконували поетапно на різних ділянках.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.