На Чернігівщині попрощалися із трьома військовими ЗСУ, які захищали Україну на Запорізькому напрямку та Донеччині

Військові ЗСУ, з якими попрощалися. Чернігівський обласний ТЦК та СП

На Чернігівщині 25 травня попрощалися з трьома військовими ЗСУ: Андрієм Красільником, Тарасом Біликом та Валерієм Позняком — які захищали Україну на Запорізькому напрямку та Донеччині. Одного з них опізнали за результати ДНК-експертизи.

Про це у коментарі Суспільному повідомили у Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Старший сержант Андрій Красільник народився 8 січня 1974 року у Чернігові. Навчався у Чернігівській школі №28, а 9-10 клас закінчував у школі №12. Був одним з кращих спортсменів і неодноразово захищав честь школи на спортивних змаганнях.

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Після закінчення школи навчався у Чернігівському професійно-технічному училищі №15. Далі вступив до Чернігівського педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка на факультет фізичного виховання, де продовжувалась його спортивна діяльність. Був рекордсменом області з бігу та кандидатом в майстри спорту з легкої атлетики. З часом став підприємцем.

У квітні 2022 року долучився до лав ЗСУ. Боронив Україну на посаді командира бойової машини — командира механізованого відділення. За час служби був відзначений нагрудним знаком "Золотий Хрест". Загинув 13 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Встановили особу воїна за результатами ДНК-експертизи. Попрощалися з Андрієм Красільником у Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.

Солдат Тарас Білик народився 15 червня 1980 року в селі Садове Чернігівської області. У 2023 році долучився до оборони України.

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Служив на посаді номера обслуги кулеметного відділення взводу вогневої підтримки. Загинув 16 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Попрощалися та поховали Тараса Білика у рідному селі.

Солдат Валерій Позняк народився 24 квітня 1970 року у Чернігові. Дитинство та життя провів у селі Перебудова. Після закінчення школи навчався у місті Ніжині на механізатора.

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Згодом проходив строкову військову службу, а після — працював за фахом у колгоспі. Опанував професію слюсаря та працював за здобутим фахом у газовому господарстві.

У 2023 році долучився до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини на посаді стрільця-санітара.

Під час виконання бойового завдання на Донеччині 5 травня 2024 року отримав важкі поранення, внаслідок яких загинув.

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Попрощалися з Валерієм Познякому Ніжині, поховали у селі Перебудова.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.