На кордоні з Чернігівщиною військові РФ заміновують свої території та відбудовують фортифікації

Заміновані території. Getty Images

На кордоні з Чернігівщиною військові РФ заміновують свої території та відбудовують фортифікації.Фортифікація, фортифікаційна споруда — те саме, що укріплення — «дія за значенням укріпити, а також оборонна споруда, місце, територія з оборонними спорудами», «зведення укріплень, оборонних споруд; укріплення, оборонна споруда». Там розміщене російське угрупування "Сєвєр".

Про це 23 травня в прямому ефірі "Суспільне. Студія" розповів речник оперативно-тактичного угрупування військ "Сіверськ" Вадим Мисник.

"Ми відстежуємо рухи. Це все російське угрупування "Сєвєр". Це і Брянська, Курська, Бєлгородська області. Це єдині сили, які вони збирають і розсереджують на сотні кілометрів. Ми фіксуємо, як вони заміновують території, як вони свої фортифікації відбудовують. Тобто вони теж побоюються з нашого боку якихось дій".

Загалом зі слів Мисника, на північному кордоні з Росією спостерігають активність ДРГ та обстріли прикордонних сіл.

"Оперативна обстановка на північному кордоні з Росією контрольована Силами оборони України, але вона є напружена. Ворог дотримується своєї тактики, як обстріл прикордонних сіл вздовж всієї смуги кордону. Активність ДРГ зберігається, тут нічого нового немає. Наша розвідка фіксує ці групи. Ми даємо відсіч".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.