Понад 2 мільярди гривень: екологи підрахували збитки внаслідок ракетного удару по готелю "Профспілковий" у Чернігові

Руїни готелю "Профспілковий" у Чернігові. Державна екологічна інспекція в Чернігівській області

Два мільярди 380 мільйонів 283 тисячі гривень — стільки за підрахунками екологів становлять збитки, завдані довкіллю, внаслідок ракетного удару 17 квітня 2024 року по готелю "Профспілковий" у Чернігові.

Про це повідомляє державна екологічна інспекція в Чернігівській області на своїй сторінці у Facebook.

Двоповерховий житловий будинок неподалік готелю "Профспілковий" після ракетного удару 17 квітня. Державна екологічна інспекція в Чернігівській області

Як йдеться в повідомленні, в результаті влучання трьох російських ракет зруйновано багатоповерхову будівлю готелю "Профспілковий", прибудову до нього, та частково двоповерховий житловий будинок неподалік, що призвело до засмічення прилеглих земельних ділянок відходами руйнації, а саме: уламками конструкцій та будівельними відходами.

Зруйнована внаслідок ракетного удару будівля готелю "Профспілковий". Державна екологічна інспекція в Чернігівській області

Крім того, з метою встановлення факту забруднення земель хімічними речовинами Екоінспекція провела відбір проб ґрунтів на обстежених земельних ділянках дослідження та встановила, що землі зазнали негативних кількісних та якісних змін.

Екологи працюють на місці ракетного удару. Державна екологічна інспекція в Чернігівській області

Нагадаємо, 17 квітня близько 09:00 росіяни вдарили трьома ракетами по Чернігову. Поцілили в готель, який не працював. За інформацією начальника Чернігівської ОВА В'ячеслав Чауса, росіяни вдарили трьома крилатими ракетами "Іскандер". Відомо про 18 загиблих людей, поранених — 89, з них четверо дітей. Завершили пошуково-рятувальну операцію 18 квітня. Постраждали від ракетного удару 28 багатоповерхівок та понад 500 квартир.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.