"Чернігів-ШВСМ" вдома внічию зіграв з тернопільською "Нивою": як пройшов матч

Матч "Чернігів-ШВСМ" — ФК "Нива". Суспільне Чернігів

"Чернігів-ШВСМ" 19 травня зіграв внічию з ФК "Нива" з Тернополя. Гра завершилася з рахунком — 3:3. Два голи чернігівцям забили на останніх хвилинах гри. Матч дев'ятого туру групи "Вибування" Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24 відбувся без глядачів на стадіоні "Юність" у Чернігові.

На восьмій хвилині матчу тернополяни відкрили рахунок. Гол у ворота чернігівців забив Марко Кицун, який грає під восьмим номером.

На 30 хвилині матчу чернігівці зрівняли рахунок. Гол у ворота суперників забив Павло Федосов під 11 номером.

Перший тайм завершився з рахунком — 1:1.

Матч "Чернігів-ШВСМ" — ФК "Нива".

У другому таймі на 59 хвилині матчу чернігівці вирвалися вперед. Другий гол у ворота суперників забил Джіліндо Безгубченко під 13 номером.

Третій гол на 74 хвилині забив гравець ФК "Чернігів-ШВСМ" Павло Федосов.

На останніх хвилинах матчу гравці з Тернополя змогли зрівняти рахунок.

На 93 хвилині Андрій Різник забив другий гол у ворота чернігівців. Третій гол чернігівцям забив на 94 хвилині матчу Олег Хруставка.

Ці команди вже вдруге зустрічалися на футбольному полі. 13 квітня у матчі четвертого туру групи "Вибування" Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24 обидві команди зіграли теж внічию.

Гравці "Чернігів-ШВСМ" грали за виживання. У турнірній таблиці зараз займають передостанню сходинку — дев'яту. У них 22 очки.

Нагадаємо, 18 квітня у 29-му турі Другої ліги "Кудрівка" з Чернігівщини вдома програла львівському ФК "Карпати-2". Гра завершилася з рахунком — 1:2.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.