Поранений чоловік, пошкоджені дитячий садок, будинок, господарська будівля, автомобіль: РФ атакувала 11 сіл Чернігівщини

Пошкоджений автомобіль. Поліція Чернігівської області

Росіяни 18 травня обстріляли чотири прикордонні громади Чернігівщини: Новгород-Сіверську, Семенівську, Сновську, Городянську. Під вогнем опинилися 11 сіл. Під час обстрілу поранено одного чоловіка, також пошкоджено нежилий багатоквартирний двоповерховий будинок, приміщення дитячого садка, господарську будівлю та автомобіль.

Про це Суспільному повідомила речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова.

Новгород-Сіверська громада. Сім вибухів (приходи, ймовірно, з міномета калібру 120 мм), було в напрямку Грем'яча та Михальчиної Слободи. У Грем'ячі пошкоджено господарську будівлю та автомобіль.

Поліція документує наслідки російської атаки у рамках провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Обстріли прикордонного села, що на Чернігівщині. Поліція Чернігівської області

Семенівська громада. 32 вибухи (приходи, ймовірно, з міномета калібру 120 мм та РСЗВ), були в напрямку сіл Сергіївське, Набережне, Костобобрів, Лісківщина, Леонівка та Кути Другі.

Внаслідок обстрілу села Кути Другі зазнали руйнувань один нежилий багатоквартирний двоповерховий будинок та приміщення дитячого садка. Поранено одного цивільного чоловіка. Попередньо у нього контузія, загрози життю немає.

Сновська громада. 24 вибухи (приходи, ймовірно, з мінометів калібру 120 мм та 82 мм, FPV-дрона) були в напрямку Єліного та Пльохів.

Городянська громада. Два вибухи (приходи, ймовірно, з міномета калібру 82 мм) були у напрямку Сеньківки.

Загалом на Чернігівщині 18 травня пролунали три сирени. З них найдовша повітряна тривога була у ніч з 18 на 19 травня та тривала п'ять годин 37 хвилин.

Нагадаємо, армія РФ за добу 17 травня обстріляла чотири села у чотирьох прикордонних громадах: Новгород-Сіверській, Семенівській, Сновській та Городнянській. Вогонь вели з мінометів та ствольної артилерії. Прикордонники зафіксували 38 вибухів.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.