На Чернігівщині попрощалися з двома військовими ЗСУ: Миколою Пономаренком та Олексієм Рудим

Олексій Рудий та Микола Пономаренко. Чернігівський обласний ТЦК та СП

На Чернігівщині 18 травня попрощалися з двома військовослужбовцями ЗСУ: молодшим сержантом Миколою Пономаренком та солдатом Олексієм Рудим.

Про це Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Молодший сержант Микола Пономаренко народився 19 грудня 1973 року в селі Велика Мотовилівка на Київщині. За кілька років родина переїхала до міста Носівка Чернігівської області. Микола закінчив місцеву школу №1. Працював слюсарем-ремонтником рухомого складу на "Укрзалізниці".

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Боронив Чернігівщину, далі вирушив захищати Донеччину на посаді командира відділення кулеметного взводу стрілецької  роти. Загинув 10 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Попрощалися та поховали Миколу Пономаренка на кладовищі Носівки.

Солдат Олексій Рудий народився 29 лютого 1972 року в селі Антонівка Херсонської області. Закінчив 8 класів Антонівської ЗОШ №18. Навчався в СПТУ у Херсоні, здобув спеціальність "Токар". За життя працював на різних підприємствах.

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Проходив строкову військову службу. У 2023 році долучився до лав Збройних Сил України. Боронив Батьківщину на посаді водія стрілецького відділення.

Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 5 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Попрощалися та поховали Олексія Рудого у Ріпках на Чернігівщині.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.